top of page

nk sprint soloklasse

Afgelopen weekend was 'ons' wedstrijdwater het strijdtoneel van het NK Sprint in de Soloklasse. Maar liefst bijna 30 Solo zeilers gingen met elkaar de strijd aan, om te bepalen wie zich Nederlands Kampioen Sprint 2024 mag noemen. Tijdens een NK Sprint worden er, op een relatief korte baan, veel wedstrijden achter elkaar gevaren. Dit weekend stonden er maar liefst 15 wedstrijden op het programma, verdeeld in A,B en C groepen. Behoorlijke drukte op het water dus, met 45 starts verdeeld over 2 dagen!

De weergoden waren ons bijzonder goed gezind, met veel wind maar ook zon op zaterdag en een mooie lopende wind en nog meer zon op zondag. Alles bij elkaar een geweldig evenement, een mooi succes voor WV Randmeer! Pim van Vugt bleek na twee dagen de meest stabiele serie te hebben gevaren en ging er met de titel vandoor. Achter hem werden Pauk Dijkstra tweede en Jelmer Kuipers derde. Watersport TV en Skydrone Sloten waren aanwezig om prachtige beelden van dit geweldige evenement te maken. Uiteraard al onze vrijwilligers bedankt voor jullie geweldige inzet! Zonder jullie is het niet mogelijk om onze club op deze manier op de kaart te zetten! https://www.watersport-tv.nl/nw-31400-7-4417172/nieuws/solo-zeiler_pim_van_vugt_nederlands_sprint_kampioen.html

47 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page